یـــامـــا - قسمت هفدهـم

خشونت نسبت به بدنِ خویش را میتوان اغلب در موقعیت هایی مشاهده کرد که در ظاهر نسبت به بدنِ خود توجهی عمدی و خودآگاه نشان میدهید، مانند آنچه در یوگا دیده می شود.

چندبار در کلاس یوگا برای آنکه حرکتی را درست انجام دهید به شدت لجاجت ورزیده و بجای آنکه بافت ها را برای حرکت شل و آزاد کنید، حقیقتاً به تنش و خستگی جسمیِ خود افزوده اید؟

این که یک حالت را به مدت طولانی تر حفظ کنید یا سعی کنید خمش بدن را در حرکات انعطافی افزایش دهید، خوب است.اما نه در صورتیکه بدن خویش را در نتیجهِ این تلاش، خسته و انعطاف پذیر کنید.

حتی هنگامی که عضلات ناحیه خاصی درگیر است، پوست باید نرم و آزاد بماند.

عضلات صورت باید شل باشد و نفس را نباید حبس کرد.

مهم تر اینکه ذهن باید سیال و آرام باشد.

استادان، این وضعیت را " خونسردی ذهنی " می نامند.

اجرای یوگا بدین شکل می تواند به شما بیاموزد که چگونه برای باقی عمر،تمایل درونی برای خشونت علیه خویش را مهار کنید.

 

/ 4 نظر / 18 بازدید

Dear User On Oct 11, 2014, received for your فروش پکیج کسب درآمد با تخفیف ویژه فقط با قیمت : 24.000 بیست و چهار هزار تومان این پکیج شامل موارد زیر است: مجموعه مقالات آموزش بورس آموزش ویدئویی بورس آموزش مالتی مدیا فارکس آموزش ویدوئویی کشت قارچ آموزش ویدئویی 7 شغل پردرآمد مجموعه مقالات پولسازی درقرن 21 آموزش دریافت وام های بانکی با کارمرزد کم آموزش ویدئویی تجارت الکترونیک آموزش ویدئویی ارسال ایمیل تبلیغاتی برای کسب درآمد و فروش محصولات آدرس سایت : WWW.CsT.US.PN Thanks for using Commercial systems Sidan Sincerely The Commercial systems Sidan Team 2011-2014 © CSS Inc All Rights Reserved

خريد کيف آلوما والت

کيف جادويي آلوما والت اصل و اروجينال خريد کيف پول آلوماوالت با تخفيف ويژه http://markbaz.com/?p=166

حسین

سلام جالب بود زيبا و دلنشين - اگه دوست داشتيد و حوصله کرديد يه سر به ما بزنيد که خيلي خوشحال ميشيم[گل]

حسین

سلام جالب بود زيبا و دلنشين - اگه دوست داشتيد و حوصله کرديد يه سر به ما بزنيد که خيلي خوشحال ميشيم[گل]