وظایف و مسئولیت های شاگرد

شاگرد یک وظایفی دارد.

دومین مسئله رنج آور تغییرناپذیر برای سالک افکار مختلفی است که به خاطر وظایفش به ذهنش خطور می کند.

تا زمانیکه شما سالک نیستید و یک زندگی روحانی را شروع نکرده اید هیچوقت مسئولیت ها و وظایف، شما را آزار نمیدهد.

در حقیقیت شما خیلی در مورد وظایفتان در مورد اطرافیان جدی نمی گیرید و حتی اهمال می کنید ولی زمانیکه سالک شدید وظایفتان نسبت به اطرافیان جدی است.

ممکن است پدر و مادر شما اصرار کنند که شغلی پیدا کنید یا در یک کار خانوادگی شرکت کنید و شما ترجیح میدهید به کار خودتان برسید. ممکن است شما خیلی شیک بپوشید و برایتان مهم نباشد که خواهر شما لباسش خوب نیست ولی اگر زندگی روحانی داشته باشید به شما گفته می شود که در برابر اطرافیانتان مسئولید.آن وقت شما در مورد ارتباطتان با خانواده و اطرافیان نگران می شوید و این سیستم زمانی رخ میدهد که شما حقیقاً سالک باشید.

در حقیقت شما شروع می کنید به متزلزل کردن نفرتها و ضعف های شخصیتیتان. البته در کنار این حتماً  ملامت دوستان و اطرافیانتان وجود دارد. دوستان شما شروع می کنند به اینکه ذکر گفتن و مراقبه یعنی چه ؟

اینها مربوط به زمانهای قدیم است نه زمان تکنولوژی و مدرن.در اینجور مواقع مبارزه نکنید ولی وظیفه خود را انجام دهید.گاهی سالک تحت تاثیر این نوع صحبت ها قرار می گیرد که یک نوع فریب است.

 

/ 2 نظر / 19 بازدید
لینک باکس هوشمند پردیس باکس

سلام دوست عزيز آيا مي خواهي بازديد وبلاگت را افزايش بدي ؟ آيا مي خواهيد رتبه هاي نخست موتور جستجوگر گوگل شويد؟ پيشنهاد ما را قبول کنيد و از لينک باکس هوشمند پرديس باکس استفاده کنيد. آيا مي دانيد لينک باکس چگونه باعث افزايش بازديد شما مي شود ؟ آيا با نحوه کار لينک باکس ها آشنايي داريد ؟ راهنماي کامل استفاده از لينک باکس پرديس را مشاهده نماييد www.help.pardisbox.ir شما هم در سايت ما عضو شويد و به وبلاگهاي پر بازديد بپيونديد www.pardisbox.ir با تشکر از شما توجه داشته باشيد که لينک هاي ارسالي شما هيچ نيازي به تاييد توسط گروه پشتيباني ندارد مديريت لينک باکس هوشمند پرديس باکس[گل]

بازار بزرگ ایران

سلام دوست من. بزرگترین بازارچه آن لاین "بازار ایران" با محصولات متنوع. مانند گردنبند دوربین يك مدل فوق العاده مناسب براي دختران و پسران امروزي قابليت ست كردن با انواع لباسهاي مجلس و اسپرت در مجالس و مهماني دل ربايي كنيد و محصولات آرایشی و بهداشتی نرم افزارهای کاربردی و متنوع محصولات فانتزی و لوکس.... همه و همه در " بازار ایران" همه محصولات فروشگاه با 20% تخفیف عرضه میشوند وبمسترها و دارندگان وبلاگ میتوانند همکاری در فروش داشته باشند